Мережа
"Велика Ведмедиця"

Знайти хороший готель в Карпатах інколи дуже складно, але нам пощастило - він знайшов нас сам. Мережа готелів “Велика Ведмедиця” - це найбільша територія готелю в Буковелі, 4 котеджі, панорамний ресторан та 9 авторських шале біля витягів.
Найбільша мережа Яремчанщини
Коли гості відпочивають у Великій Ведмедиці то забувають про усі турботи. Персонал готелю та ресторану - це професіонали, які зроблять усе, щоб вам було комфортно. Приїхавши сюди, ви спробуєте найсмачнішу їжу від ресторану Honey, порелаксуєте у новому СПА-комплексі, відпочинете в просторому шале або компактному номері в Яремче і зрозумієте, що інший готель ви більше не захочете обрати.
Процес роботи з Ведмедицею
Новий ресторан, нові шале, новий СПА-комплекс та оновлення різних категорій номерів - це те, що ми пройшли разом з Ведмедицею. В рамках комплексної роботи ми оновили SMM та рекламні креативи.
Це дало змогу створити нове бачення Великої Ведмедиці, що дало змогу охопити максимальну кількість людей. Ми проаналізували CJM (Customer Journey Map) та розробили digital-воронку, враховуючу карту цілей.
Ми зустрілись з проблемою упаковки усіх продуктів мережі: котеджів, шале, СПА, двох готелів та ресторану. Ми створили для кожного продукту окремий лендінг, які разом утворюють єдине перехресну систему.Таким чином ми змогли покрити кожну категорію запитів Google Ads та створити широку систему ремаркетингу.
Про сайт
Завдяки чому ми досягли результату
4
3
2
1
Постійні оновлення з боку візуального контенту (фотографії, відео) щосезону.
Чіткий аналіз аудиторії та грамотно сформовані рекламні кампанії, які поцілюють саме в необхідну ЦА
Не допустити конкуренції між внутрішніми продуктами компанії. Враховуючи, що мережа готелів дуже велика, ми мали зробити так, щоб кожен котедж та шале знайшли свою ЦА та не конкурували з готелем чи іншими котеджами.
Розуміння першості мережі з-поміж інших та глибокий аналіз конкурентів. Туристичний бізнес - це одна з найбільш конкурентних нішей на ринку, тому вивчення прямих конкурентів - перший крок до роботи.
Наступний проект
https://digitalinsight.com.ua/caseshomeon
Номер
Пошта
Адреса
Кульпарківська 200а
© 2021 Insight Agency