Це інноваційний додаток для страхування авто. Унікальна система дає змогу водіям економити до 40% каско. Ми створювали для ПроКаско креативну рекламну стратегію, опираючись на точки диференціації та болі користувачів.
Pro.Kasko
Креатив
на ринку страхування
Клієнт звернувся до нас за креативною рекламною стратегією та створенням повноцінної воронки продаж з врахуванням текстів та розробки фірмового стилю зображень.
Придумати щось креативне для додатку про страхування авто було не найлегшим завданням, проте наші дизайнери одразу змогли вловити напрямок та створили креативи, які з перших секунд зайшли як нам, так і клієнту.
Яскраві кольори, великі тексти, чіткі посили та адаптація під телефон - все це дало змогу створити дизайн, який ПРОДАВАВ.
Додатково ми створили декілька сторінок, які детально розказують про котеджі, технології будівництва, фінансову модель та індивідуальний тур в містечко. Понад 130 000 осіб відвідали сайт Skogur від початку створення.
Першочергово ми розробили сайт, де поєднали емоційні та раціональні аспекти Skogur. Кожен блок – це крок користувача, тому в них ми закривали усі заперечення, які можуть виникати в процесі знайомства.
Insight & ProKasko
Чому саме ProKasko?
40% економії вартості каско - це круто, проте через рекламні креативи ми мали донести й інші переваги.
Саме на це питання мали відповісти усі креативи. В кожному з них ми постарались максимально чітко передати переваги саме такого способу страхування і наочно демонстрували в зображеннях те, як буде відбуватись процес страхування.
Для нас головним було те, щоб звичайний водій зміг чітко зрозуміти чому ProKasko - це найкраще рішення для нього і в чому його перевага.
Що вийшло
в результаті?
Якщо коротко - то круті креативи, які привертали увагу та врізались в пам'ять.

Якщо більш розлого - то результатом стала стратегічно продумана таблиця креативів з правильними текстами та яскравими зображеннями. Кожен креатив закривав болі користувачів та показував усі переваги продукту. Нам вдалось такий важкий продукт як додаток для страхування показати людям легко, яскраво та з усмішкою.
Наступний проект
https://digitalinsight.com.ua/kraftburgercase
Номер
Пошта
Адреса
+38 096 73 77 488
marketinginsight360@gmail.com
Кульпарківська 200а
© 2021 Insight Agency