В тебе може бути безліч креативних ідей
І це той випадок, коли реалізовувати кожну ідею береться дуже амбітна команда
Таня, проджект-менеджер, СЕО
Любить поєднувати дотошну роботу з гугл-папками зі стратегічною роботою над проектами. Для неї дедлайн — основна заповідь, за порушення якої потрапляєш в пекло, де все було "на вчора".

Любить подорожувати по Європі настільки, що пішла на магістратуру, щоб полетіти навчатись в Англію, але пролетіла завдяки “щасливому” 2020 року.
Христя, креативний контентщик
Майстер спорту по історіях про цеглу, індиків і черешню.
Креативно копірайтить креативи, тому займає посаду креативного менеджера.

Любить гори, тому нещодавно стала PR-manager-ом котеджного містечка Skogur. Коли бачить Говерлу, то крім неї нічого більше не бачить.

Прийшла до нас, бо вміла писати постики в інстаграмі. Як то кажуть літописець Insight Agency.
Саша, фаундер
Його хобі — мучити дизайнерів фразою "давайте попробуємо ще один варіант" у 20 степені.

Сильно любить команду, особливо поважає Ігора. А в маркетингу полюбляє складні виклики, коли рішення дуже неочевидне і ти маєш підключити всі чакри креативу, щоб його знайти

Любить жартувати, пити каву і намагатися перестати пити каву (що вже багато разів успішно вдавалося)
Ліза, Sales-manager
Вміє опрацьовувати до 4000 заявок у місяць )
Ліза любить пити чорну каву, поки сердечко не тьохне, а заспокоює вона себе медитаціями. Тому за її сердечко можемо не хвилюватись).

Була громадською активісткою й сама організовувала доволі непогані події, пов'язані з темою екології. Деколи Лізу можна зустріти на концертах, фестивалях чи андеграунд-тусовках, як це модно тепер називати. А ще, Ліза шульга. Чомусь цей факт дивує людей частенько.
Вова, веб-дизайнер
Завжди поєднує роботу з музикою, якою він надихається. Меломан — слухає всяке різне. Все залежить тільки від умовного "сезону" — в один період це металкор, в другий — реп, а буває і стара добра попса.

Має досить багато хобі, але перераховувати їх не будемо, бо немає стільки місця в нас на сайті))). Креативить сайти нашим клієнтам і віднедавна створює відео, які качають всю команду.
Влада, дизайнер
Людина, яка може зробити будь-яку задачу в дизайні, навіть якщо немає ТЗ, немає нічого зовсім і дедлайн мінус 10 годин, а ще вона вперше чує про те що її просять реалізувати.

Майстерно не помічає помилок в тексті (навіть у слові з трьох букв), але помітить невірний відступ і "що це там поїхало на 1 піксель в право???!".
Ігор, руки і ноги інсайта
Він музикант-спортсмен-політолог-таргетолог-маркетолог-веб-дизайнер. Але скромно ми його називаємо СМО.

Якби можна було вибрати музику, яку будеш слухати до кінця життя, ми б 100% увімкнули плейлист Ігора.
Має сильну силу волі, але часто ліниться. Любить гори та ходити в гори.
Настя, графічний дизайнер
Людина марафонець — за одне тренування бігає більше, ніж вся команда за тиждень. Може зробити за один день багато унікальних картиночок на воронку. І все це робиться під вишуканий фонк та рок.

Ми самі не знаємо хто Настя за спеціальністю, але після універу вона могла б працювати на танковому заводі, але обрала нас.
Альона, маркетолог
По житті любить подорожувати.
По роботі — постійно навчатись, бо в маркетингу (особливо FB Ads) моргнув і вже нічого не розумієш.

Її друзі інколи на неї зляться, бо вона змушує їх йти з нею в дорогі кав'ярні. Все тому, що їй там подобається стильний інтер'єр.
Боря, SMM-менеджер
Він мав стати економістом-аналітиком, але маркетинг виявився ближче до душі. Тому свій внесок до ВВП він рахує у написаних постах та контент-планах.

Полюбляє нон-фікшин, більярд, віскі, поговорити та хорошу компанію
НАША ЗІРКА ⭐
Можливо, це саме ти?
Якщо маєш бажання та круті ідеї, які хочеш з нами реалізувати, тоді надсилай своє резюме та портфоліо.
Номер
Пошта
Адреса
Кульпарківська 200а
© 2021 Insight Agency