В тебе може бути безліч креативних ідей
І це той випадок, коли реалізовувати кожну ідею береться дуже амбітна команда
Таня, проджект-менеджер, СЕО
Любить поєднувати дотошну роботу з гугл-папками зі стратегічною роботою над проектами. Для неї дедлайн — основна заповідь, за порушення якої потрапляєш в пекло, де все було "на вчора".

Любить подорожувати по Європі настільки, що пішла на магістратуру, щоб полетіти навчатись в Англію, але пролетіла завдяки “щасливому” 2020 року.
Христя, креативний контентщик
Постики в інстаграмі привели її на посаду копірайтера. За рік вона апгрейднулась до креативного менеджера, але любов до написання текстів робить її креативним контентщиком.

Колекціонує яскраві моменти в житті й любить ділитись ними в Instagram. “Найбільш м'якенька людина нашої команди” за версією нашого сейлза.
Саша, фаундер
Його хобі — мучити дизайнерів фразою "давайте попробуємо ще один варіант" у 20 степені.

Сильно любить команду, особливо поважає Ігора. А в маркетингу полюбляє складні виклики, коли рішення дуже неочевидне і ти маєш підключити всі чакри креативу, щоб його знайти

Любить жартувати, пити каву і намагатися перестати пити каву (що вже багато разів успішно вдавалося)

Ярослава, комунікаційний менеджер
Любить варити воду, зазвичай для кави (в арсеналі є кавомашина, воронка V60, турка та гейзерна кавоварка).

Мріяла стати спецагентом, як в Totally Spice, тому полюбляє проводити розвідку серед конкурентів та аналіз розмов ваших сейлзів.
Вчила рекламу по "Generation П" Пєлєвіна та "99 франків" Бегбедера.

Вова, веб-дизайнер
Завжди поєднує роботу з музикою, якою він надихається. Меломан — слухає всяке різне. Все залежить тільки від умовного "сезону" — в один період це металкор, в другий — реп, а буває і стара добра попса.

Має досить багато хобі, але перераховувати їх не будемо, бо немає стільки місця в нас на сайті))). Креативить сайти нашим клієнтам і віднедавна створює відео, які качають всю команду.
Влада, дизайнер
Людина, яка може зробити будь-яку задачу в дизайні, навіть якщо немає ТЗ, немає нічого зовсім і дедлайн мінус 10 годин, а ще вона вперше чує про те що її просять реалізувати.

Майстерно не помічає помилок в тексті (навіть у слові з трьох букв), але помітить невірний відступ і "що це там поїхало на 1 піксель в право???!".
Ігор, руки і ноги інсайта
Він музикант-спортсмен-політолог-таргетолог-маркетолог-веб-дизайнер. Але скромно ми його називаємо СМО.

Якби можна було вибрати музику, яку будеш слухати до кінця життя, ми б 100% увімкнули плейлист Ігора.
Має сильну силу волі, але часто ліниться. Любить гори та ходити в гори.

Настя, графічний дизайнер
Людина марафонець — за одне тренування бігає більше, ніж вся команда за тиждень. Може зробити за один день багато унікальних картиночок на воронку. І все це робиться під вишуканий фонк та рок.

Ми самі не знаємо хто Настя за спеціальністю, але після універу вона могла б працювати на танковому заводі, але обрала нас

Альона, маркетолог
По житті любить подорожувати.
По роботі — постійно навчатись, бо в маркетингу (особливо FB Ads) моргнув і вже нічого не розумієш.

Її друзі інколи на неї зляться, бо вона змушує їх йти з нею в дорогі кав'ярні. Все тому, що їй там подобається стильний інтер'єр.
Альона — молода кров нашої команди, тому поки ми її промацуємо.
Шукаємо
SMM-щика
Якщо хочете, щоб це були ви – заповніть коротку форму